Sporti dhe të rinjtë/Mundësitë që ofrohen për aktivitet sportiv

20 Korrik, 15:42

Sporti është kthyer në një nevojë për cdo moshë sidomos me jetën sedimentare që shumica e popullsisë po bën sot. Teknologjia, qëndrimi gjatë në kompjuter, orët e gjata të punës e kanë kthyer në një domosdoshmëri. Por për të rinjtë akoma më shumë, për të qëndruar aktivë. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv Ilir Cani përfaqësues I parqeve dhe i rekreaconit tregoi më tepër për mundësitë që i ofrohen të rinjve sot që të kryejnë më tepër aktivitet fizikë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha