Stambolli në alarm, moti i keq dhe era e fortë shkatërrojnë qytetin! Dëmtohen biznese e shtëpi, lëndohen disa qytetarë

29 Nëntor 2021, 15:06 | Përditesimi i fundit: 2021-11-29 15:14:04

Era e fortë mësohet se ka dëmtuar biznese dhe shtëpi private, duke prishur struktura metalike dhe tenda. Gjithashtu janë dëmtuar edhe makinat të cilat u goditën nga strukturat metalike të disa bizneseve.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha