Studimi i Ermir Nikës: Polifonia, kujtesa e zërave të tokës! Bota ka nevojë për këtë pjesë të pambuluar të studimit

30 Korrik, 21:10

Studimi i Ermir Nikës që titullohet “Polifonia, kujtesa e zërave të tokës” është botuar në 7 gjuhë të botës. Ermir Nika në një intervistë për Report Tv rrëfen arsyet pse polifonia ka zgjuar interesin e studiuesve të huaj , ndërkohë që libri i tij është bërë pjesë e bibliotekave të Anglisë, Rusisë, Francës, Gjermanisë, Italisë, Spanjës dhe Portugalisë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha