Studiues Bido në Report TV: Ai që pështyu Tavon është bashkëpunëtor i Belerit; figura të tilla janë përdorur edhe nga qarqe neo-naziste greke

30 Mars, 12:40 | Përditesimi i fundit: 2024-03-30 15:02:42

Në ‘Sot Live në Shqipëri’ në Report Tv, studiuesi Ardit Bido tregoi për Nertil Agalliun se ai që pështyu Vangjel Tavon është një mbështetësve dhe anëtar i shtabit elektoral të Fredi Belerit.