Suela Bako rrëfen dashuritë e mëdha të jetës

25 Nëntor 2022, 18:11 | Përditesimi i fundit: 2022-11-25 19:01:40

Këtë herë në “Esence” ndamë emocione,ndjesi,kujtime e përjetime me një kthim pas në kohë me aktoren dhe regjisoren Suela Bako. Një rrëfim i sinqertë dhe i ngrohtë për familjen dhe profesionin,për një dyshe që ndikon veten në mënyrë të pashmangshme. Shumë foto të jetës së saj artistike, në këto vite angazhim në teatër e kinema,pas kamerës gjithashtu,zgjuan kujtime e përjetime. “Përballë çdo dileme në këtë profesion,gjithnjë them ia vlen”- citoi Suela në studio duke pohuar edhe njëherë pasionin dhe përkushtimin për punën që bën. E kur vjen fjala për ta trashëguar në familje,për shkak të vështirësive që ajo i njeh,veçanërisht për të bijën nuk e ka dashur asnjëherë,pavarësisht se e ka përfshirë në projektet e saj si aktore që në fëmijëri. Ndërsa mes saj dhe bashkëshortit,aktorit Romir Zalla,ka gjithnjë kritika konstruktive që ata nuk ia kursejnë njëri-tjetrit. Një video mesazh surprizë nga e bija,ishte qershia mbi tortë,një emocion që vetëm mardhënia prind-fëmijë ka fuqinë ta përçojë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha