Summer Wine -Anna Nina

7 Gusht, 13:58

Nese angazhimet tuaja po ju mbajne te mberthyer ne keto dite te nxehta, eja me ne per Summer Wine! Summer Wine do t’iu jape pushimet qe ju duhen kete vere! Bashkojuni dollise tone ne keto udhetime te paharrueshme ku do te takojme shume miq dhe do te perjetojme momente te mbushura plot jete e art! Sot, do te vizitojme artisten multimediale Anna Nina. Nje marinare, piktore, shkrimtare e jo vetem, e cila do te ndaje me ne rrefime nga jeta e saj plot entusiazem dhe ndodhi… Me autoresi dhe moderim te Kastro Zizos dhe skenar te Vivian Mançellaritt, cdo seri e ‘Summer Wine’ ka nje shtrirje kohore nga 35-45 minuta. Summer wine, sepse ju meritoni nje summer plot wine!

Kategori të tjera