‘Summer Wine’ një rrugëtim fantastik mes njerëzve të thjeshtë, Kastro Zizo zbulon projektin e ri që nis në Report

1 Korrik, 15:00

Kastro Zizo do të vijojë edhe me projekte të tjera përpos emisionit ‘Kasketa’ . Njëkohësisht një tjetër projekt shumë interesant që do të shfaqet në ekranin e Report Tv është ' Summer Ëine', i cili do të jetë një format krejtësisht ndryshe. Kastro Zizo në ‘ Rreze Dielli’ tregoi detaje interesante për projektin e ri.

Summer Wine fllon transmetimin në javën e parë të korrikut.  Vij me dy formate të ndryshme. Summer Wine është më shumë nw formën e reportazhit reality, më shumë kam dashur të merrem me jetën e njerëzve të thjeshtë dhe cilësisë së tyre të jetës në gjithë këto ditëtë nxehta. Ka histori shumë interesante, ka rrugëtime vërtet shumë interesante. Summer Wine është në process pune. Tek Summer Wine jam më shumë Klevis dhe ia kam lënë rolin e bohemit, personazheve që kam ftuar.  

' Summer Wine' do të fillojë transmetimin javën e parë të korrikut, me personazhe të thjeshtë por tepër interesantë. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha