Superkupat ndezin Europën! Inter-Juventus diskutojnë trofeun e parë sezonal, sonte edhe Real Madrid-Barcelona

12 Janar, 14:04

Dy superklube të Seria A si Inter dhe Juventus do përballen sonte për trofeun e parë të sezonit që është superkupa e Italisë. Ndërkohë po për superkupën, por këtë herë atë spanjolle, do vihen përballë njëra-tjetrës Reali dhe Barcelona, në atë që njihet si El Klasiko.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha