Takimi në Pallatin e Brigadave/ Rama i drejtoi dorën, Merkel grushtin

14 Shtator, 12:02

Kancelarja Angela Merkel gjatë vizitës së saj zyrtare në Tiranë është pritur në Pallatin e Brigadave nga Kryeministri Edi Rama me një ceremoni shtetërore. Në takimin mes tyre kryeministri Edi Rama i drejtoi dorën, ndërsa kacelarja Merkel grushtin. Më pas dhe Rama i ka ofruar grushtin duke krijuar një moment gazmor.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha