Tarator me kos nga zonja Albana

13 Maj, 13:42

Tarator me kos

Përbërësit:

1 kastravec

3 lgj vaj ulliri

3 thelpinj hudhër

½ tufë kopër

400 gr kos

Kripë

Përgatitja:

Grijmë kastravecin në rende dhe e bashkojmë me kosin (jo të holluar), koper të grirë imët, hudhrat të grira, vaj ulliri dhe kripë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha