Të ardhura në trafiku i drogës, vlonjatit të akuzuar për trafik droge i sekuestrohen 10 pasuri (EMRI)

30 Korrik, 13:17 | Përditesimi i fundit: 2021-07-30 13:17:29

Një pasuri prej qindra mijëra eurosh i është vënë në sekuestro një vlonjati të akuzuar për trafik droge. Bëhet fjalë për 10 pasuri të paluajtshme, më konkretisht 2 pasuri të llojit arë, 4 apartamente, 2 parkim, 1 dyqan dhe 1 makinë. Kjo pasuri është në pronësi të Ilia Ziut, ku ky i fundit i kishte vendosur edhe në emra të familjarëve të tij.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha