Të rinjtë spanjollë i rikthehen jetës së natës pas 15 muajve izolim

21 Qershor, 21:22

Pas pesëmbëdhjetë muaj mbyllje dhe izolim rikthehet jeta e natës në Barcelonë e jo vetëm, por në shumë rajone spanjolle. Klubet e natës rihapën dyert nga 20 qershori duke mirëpritur të gjithë ata, të cilëve u ka munguar prej kohësh jeta e natës dhe duke ofruar një model të asaj sesi mund të jetë jeta pas pandemisë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha