Të shtëna me armë zjarri, këtë herë në Elbasan godet krimi në familje! Burri, plumba gruas dhe e lë të plagosur rëndë! Arrestohet në kohë rekord

6 Maj, 12:43 | Përditesimi i fundit: 2021-05-06 13:43:47

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak më parë në Elbasan. Nga informacionet paraprake mësohet se të shtënat kanë ndodhur pranë Gjykatës së Elbasanit

Është plagosur rëndë një grua, e cila është qëlluar nga bashkëshorti i saj në rrethana ende të paqarta. Ndërkohë që policia e Elbasanit ka vënë në pranga autorin. 

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha