Teatri Kombëtar i Operës e Baletit nis sezonin artistik, koncert për 100-vjetorin e lindjes së Mustafa Krantjes

14 Tetor, 23:06

Sezoni artistik i Teatrit të Operës dhe Baletit ka nisur me koncertin “Baketa e parë e operës shqiptare” dedikuar 100-vjetorit të lindjes së mjeshtrit Mustafa Krantja. Drejtoresha Zana Çela në një konferencë për mediat ka prezantuar  kalendarin artistik dhe tha se ky sezon i dedikohet kryesisht 65-vjetorit të Teatrit të Operës

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha