Teheran/ Mijëra njerëz në homazhet për presidentin Raisi! Lideri suprem Khamenei: O Allah, nga ai pamë vetëm mirë

22 Maj, 15:40

 Në ditën e dytë të homazheve për vdekjen tragjike të presidentit Ebrahim Raisi, ministrit të Jashtëm Hossein Amir-Abdollahian dhe 7 zyrtarëve të tjerë, turma të mëdha njerëzish u mblodhën në Teheran.