Teksa lexohej verdikti filloi të dridhej, 18-vjeçari që vrau 2 persona shpallet i pafajshëm

19 Nëntor, 22:29

Një 18-vjeçar në Angli, i cili kishte vrarë 2 persona, është lënë i lirë mes emocionosh të mëdha nga gjykata.  Kyle Rittenhouse është shpallur i pafajshëm për të gjitha akuzat. Teksa u lexua verdikti i parë, Rittenhouse, 18 vjeç, filloi të dridhej ndërsa luftoi me lotët. Por në fund ai nuk mund t'i mbante më dhe u rrëzua në karrige. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha