Telefonuesi habit jo pak: Basha duhet të jetë deputet i Partisë Socialiste, i ka të gjitha kontributet

18 Maj, 09:28 | Përditesimi i fundit: 2021-05-18 09:28:59

Jo pak habiti një telefonues në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv. Ai tha se Lulzim Basha duhet të jetë deputet i partisë socialiste pasi sipas tij i plotëson të gjitha kushtet dhe i ka të gjitha kontributet për të qënë në PS. Ndiqeni mendimin e zotërisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha