Temperatura të ulëta në vend, Gjoni: Gjatë natës do të zbresin deri në minus 6 gradë! Priten reshje dëbore deri në 4 shkurt

31 Janar, 13:22

Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit (IGJEUM) për temperatura të ulëta në Shqipëri gjatë ditëve në vijim. Shkurti pritet të nisë me reshje dëbore kryesisht në juglindje të vendit dhe në zonat malore në veri të vendit.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha