Tension në Jerusalem, 205 të plagosur nga përleshja mes palestinezëve dhe policisë izraelite

8 Maj, 12:59

Besimtarët palestinezë u përleshën me policinë izraelite mbrëmjen e së premtes në kompleksin e xhamisë Al Aksa, një vendndodhje e shenjtë për myslimanët dhe hebrenjtë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha