Tensione në fushë pas sfidës Flamurtari-Korabi, tifozët vlonjatë gjuajnë me shishe arbitrin

28 Maj 2023, 19:56

Sfida Flamurtari-Korabi u mbyll me tensione. Tifozët vlonjatë që ishin në tribunë nuk u kënaqën me humbjen dhe gjuajtën arbitrin Juxhin Xhaja me shishe kur po futej në tunel.

Xhaja u bë protagonist pas një sherri që u bë nga të dyja skuadrat, duke ndëshkuar katër lojtarë me kartonë të kuq.

  •