Tensione të larta, synime modeste! Fillon takimi në Zvicër mes liderëve të dy superfuqive botërore, priten diskutime të gjata mes Biden e Putin

16 Qershor, 16:55 | Përditesimi i fundit: 2021-06-16 21:43:39

Presidentët Biden dhe Putin takohen të mërkurën në një kohë kur mes dy vendeve ekzistojnë mosmarrëveshje të thella dhe shpresat për arritje të rëndësishme mbeten të pakta

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha