Tensionet në veri, Haklaj: Mijëra ushtarë të Wagner kanë hyrë në Kosovë! Meçe: S’mund të shkosh të komandosh ku 90% e popullsisë janë serbë

30 Maj, 23:00

Përplasjet në veri të Kosovës mes protestuesve serbë dhe ushtarëve të KFOR-it ishte në qendër të diskutimeve në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv. Ish-deputeti Azgan Haklaj, u shpreh se mijëra ushtarë të Wagner kanë hyrë në Kosovë, ndërsa shtoi se situata është mjaft dramatike

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha