Tensionet në veri, Isa Mustafa për Report Tv: Çështja të zgjidhet me zgjedhje të reja, të marrë pjesë dhe Lista Serbe! Kurti s’ka pasur koordinim me ndërkombëtarët

6 Qershor, 16:00

Ish-kryeministri i Kosovës Isa Mustafa mbështet idenë e ndërkombëtarëve që të zhvillohen zgjedhje të reja në 4 komunat në veri të vendit, në mënyrë që t’i jepet një zgjidhje situatës së tensionuar në veri të Kosovës. Në një intervistë për emisionin ‘Sot Live në Shqipëri’ në Report Tv, tha e situata në veri duhet të zgjidhet me veprime politike dhe jo me veprime të tjera

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha