Tensionet në veri të Kosovës, gazetar i Report Tv raporton nga Mitrovica: Situata paraqitet e qetë

30 Maj, 21:49

Nga Mitrovica, ku ndodhet për të raportuar në lidhje me situatën në veri të Kosovës, pas përplasjes mes protestuesve serbë dhe forcave të KFOR-it, gazetari i Report Tv, Ermal Qori u shpreh se momentalisht situata paraqitet e qetë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha