Tensionet në veri të Kosovës/ Kollçaku: Shtimi i forcave të NATO-s, garanci që konflikti të kufizohet! Gjikondi: Kurti e ka futur politikën shqiptare në qorrsokak

30 Maj, 19:03

Shtimi forcave të NATO-s në veri të Kosovës është një garanci që konflikti të kufizohet. Kështu shprehet deputeti Bardhyl Kollçaku, i shefi i Shtabit të Përgjithshëm gjatë një interviste për Report Tv, në lidhje me situatën e tensionuar në veri të Kosovës. Për gazetari Arbër Hitaj në emisionin ‘Studio Live’, Kollçaku u shpreh se të dyja palët duhet të veprojnë me maturi dhe me qetësi

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha