Tensionet Rusi-Ukrainë, 'ndihma vdekjeprurëse' e SHBA-së arrin në Kiev

22 Janar, 16:24

Kjo është dërgesa e parë e një pakete të miratuar ndihme ushtarake të SHBA-së për Ukrainën miratuar së fundmi dhe përfshin municione për "mbrojtësit e vijës së parë".

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha