Tentuan të vrisnin të riun në Rreshën pas një sherri mes dy djemve, babë e bir ende në kërkim! Makina e blinduar i shpëtoi jetën të riut

27 Mars, 12:25 | Përditesimi i fundit: 2023-03-27 15:45:14

Parakalimi me makinë në rrugën kryesore të qytetit, u bë shkak për konfliktin mes dy të rinjve që u shoqërua dhe me të shtëna me arme zjarri, një natë më parë në Rrëshen. Nga tërësia e veprimeve hetimore rezulton se Saimir Reçi dhe Enrik Bardhaj kanë zbritur nga automjetet dhe janë përplasur fizikisht me njëri-tjetrin në mes të qytetit. Më pas, Enrik Bardhaj ka shkuar në banesë dhe së bashku me babanë e tij, shtetasin Martin Bardhaj kanë marrë një armë zjarri pistoletë dhe kanë qëlluar në drejtim të automjetit me të cilin lëvizte Saimir Reçi, i cili rezulton të jetë nipi i Kastriot Reçit pronarit të televizionit lokal në Lezhë të vrarë me snajper në muajin janar të vitit 2021 në Rrëshen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha