Teuta eliminon Erzenin, plotësohen 8 ekipet çerekfinaliste të Kupës së Shqipërisë! Spikat Partizani-Vllaznia

3 Shkurt, 19:37

Kupa e Shqipëisë ka njohur dy çerekfinalistët e fundit që janë Teuta dhe Vllaznia. Në turin tjetër do vihen përballë njëra-tjetrës 8 skuadra të Superligës ku spikat Partizani-Vllaznia.

Kategori të tjera