Thyhen zyrat e BE-së në Bruksel, pas protestave kundër masave anti-COVID! Borrel publikon pamjet dhe dënon dhunën

24 Janar, 12:31

Shefi i politikës së jashtme të BE-së Josep Borrell ka dënuar dhunën dhe shkatërrimin e zyrave të BE-së gjatë protestave të së dielës në kryeqytetin belg kundër kufizimeve të pandemisë COVID-19

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha