‘Ti ke qenë në burg atëherë’, Dervishi debat të ashpër me Beqirin në Repolitix

2 Prill, 22:20

Një debat i ashpër ka ndodhur mes avokatit Idajet Beqirit dhe Ferdinand Dervishit në emisionin ‘Repolitix’ në Report Tv, teksa po diskutohej për masakrën e 2 prillit 1991, ku u vranë 4 protestues dhe u plagosën 20 policë.