‘Tik tak-et e fundit të PD’, debate në Report Tv, Valteri: Do shkojë Luli nesër si Çeço! Shitblerjen e votës e shpiku PL, kush do e votonte atë kokëtul? Avokati: Basha nuk firmos

10 Mars, 18:32

Mes këtij sfondi të nxehtë, edhe opinionistët apo ata që janë gjendur më pranë situatës në PD dhe PL së fundmi, janë ndarë në dy kampe.Halit Valteri mendon se Partia Demokratike zyrtare, jo vetëm që nuk do bëjë ‘kapriço’ për dokumentacionin që do duhet të paraqesë në KQZ, por madje do bëjë ç’është e mundur për të qenë në zgjedhje

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha