Tirana në festë! Nesër 'Parada e Shqiptarëve!' Veliaj nga Report Tv fton qytetarët në bulevard: Të parët s'pyetën për plumbat, s'na ndalin ca pika shiu! I tregojmë botës kulturën tonë

27 Nëntor 2023, 12:58 | Përditesimi i fundit: 2023-11-27 16:42:38

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj në një intervistë për Report Tv fton të gjithë të vijnë në Tiranë dhe të dalin në të dy anët e bulevardit “Dëshmorët e Kombit’ për të shijuar këtë ngjarje fantastike pavarësisht motit. Erion Veliaj: 'Na duhet pak aleancë me motin por jam i bindur që dielli që kemi brenda do të ndriçojë më shumë motin përreth"