Tirana ‘pushton’ kryeqytetin! Xhixha bën "xixa" në derbi, ‘Bardheblutë’ leksion futbolli Partizanit me 10 lojtarë

2 Tetor, 22:51 | Përditesimi i fundit: 2022-10-02 22:51:21

Tirana ka fituar 0-2 derbin e kryeqytetit me partizanin, me dy gola të shënuar nga futbollisti Redon Xhxha, një i shënuar në fundin e pjesë së parë dhe tjetri në minutën e 69, në pjesën e dytë. 

Kategori të tjera