Tiranë/ 35-vjeçari humb kontrollin e makinës dhe përfundon poshtë urës së Lanës te rrethrrotullimi i Shkozës! Dërgohet në spital

4 Maj, 11:27

 Një tjetër aksident ka ndodhur në afërsi të rrethit të Shkozës.

Në orët e para të mëngjesit, automjeti i drejtuar nga F.H., 35 vjeç, doli nga rruga duke rënë në lumin Lana.