Tiranë/ Goditën me grushte mjeken në QSUT e thyen dyert e spitalit, në pranga 2 persona! Ishin të dehur, akuzuan doktoreshën për neglizhencë pasi u vdiq i afërmi

8 Shkurt, 18:28

Burime për Report Tv bëjnë me dije se Igli Spahija 41-vjeç dhe Bledar Bali, 54-vjeç të dy banues në Tiranë, kanë pasur në spital një të afërm të tyre, që ka qenë në gjendje intubimi e që më pas ka ndërruar jetë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha