Tiranë, kontrabandë me ilaçet, arrestohen 2 persona, pronarë të një farmacie dhe një depoje (EMRAT)

4 Maj, 11:29

Dy shtetas janë arrestuar falë një operacioni nga DVP e Tiranës në drejtimin e Prokurorisë, pasi kontrabandonin medikamente mjekësore pa pullë fiskale.