Tjetërsim pronash në Kadastrën e Tiranës, Report Tv siguron dosjen e plotë! Hetimi nisi pas dyshimeve për blerje votash më 25 prill! Çfarë zbuluan përgjimet

29 Korrik, 12:37 | Përditesimi i fundit: 2021-07-29 14:24:14

'Ndërmjetësi', operacioni i radhës i SPAK në goditje të korrupsionit vuti në pranga 3 persona dhe 3 të tjerë në hetim, njëri prej të cilëve i pezulluar nga detyra, nisi nga një hetim fillimisht për blerjen e votave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha