Topollaj: Ju tregoj skandalin e garës Olldashi- Basha kur votuan 15 vjeçarët për Bashën

8 Qershor, 22:54 | Përditesimi i fundit: 2021-06-08 22:56:18

Ajo që është duke ndodhur në pd ëhstë një déjà vu e dy herëve të jera . Pd nuk ka zhvilluar zgjedhjet për kryetarin as në 2013 dhe as  në 2017. Në 2013 besuam se do të kishte një proces zgjehdor kur do të merrte pjesë e gjithe anëtarësia e pamë me sytë tonë se çfarë ndodhi. unë isha përfaqësuesi i Sokol Olldasht në Tiranë dhe e dija që ke dera  se kush e kishte emrin te lista e vortuesve dhe kush jo, dhe të gjithë anëtaret  e vjetër nuk e kishin emrin në listë pasi ata që kontrollonin procesin ishin kujdesur që të votonin  vetem Bashen.Kur shikoja 15 vjecare e dija qe  kishin emrin ne lista i bindur qe kishte nderhyrje për të votuar Bashen. Nuk mund të ketë process zgjedhor kur kandidatët nuk njohin votuesit, 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha