Tost me gjizë dhe fiq nga zonja Albana

28 Shtator, 12:00

Tost me gjizë dhe fiq

Përbërësit:

  • 2 bukë tosti
  • 1 lgj gjizë pa kripë
  • 2 fiq të freskët

Përgatitja:

Lyejmë bukët e tostit me gjizë pa kripë dhe mbi to vendosim fiq të freskët të prerë në copëza.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha