Tragjedia e Gërdecit, duke pritur drejtësinë (31 Janar 2023)

1 Shkurt, 09:58

Më 15 mars bëhen 15 vite nga tragjedia e Gërdecit, shpërthimi në fabrikën e demontimit të armëve, ku humbën jetën 26 persona dhe u plagosën qindra të tjerë. Familjarët e viktimave janë ende në kërkim të drejtësisë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha