Tragjedia me 2 të vdekur nga moti i keq, kryebashkiaku i Malësisë Madhe: Të merren masat e duhura për ndërtimin e urës

22 Nëntor 2022, 22:37

Tonin Marinaj, kryetar i bashkisë së Malësisë së Madhe, në një intervistë për Report Tv në ‘Studio Live’, thotë se pas tragjedisë ku humbi jetën Pjetër dhe Jason Rrushaj, pasi u morën nga rrjedha e furishme në Grykë Lugje, duhet të ndërtohet në urë

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha