“Tre Tenorët” zbret në skenën e Amfiteatrit të Tiranës

23 Shtator, 09:52 | Përditesimi i fundit: 2021-09-23 10:11:53

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” producenti Edmond Tullumani dhe soprano Ramona Tullumani treguan më tepër për koncertin që do të mbahet së shpejti në amfiteatrin e tiranës “ Tre tenorët”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha