Trendet e reja që do të përcaktojnë stilin veror

3 Qershor, 10:33

Në një bisedë me blogeren Xhina Hodo në emisionin “Rreze Dielli” folëm për trendet më të fundit që do të përcaktojnë edhe modën e verës 2021. Nga modelet e flokëve, ngjyrat dhe aksesorët ajo tregoi gjithcka që duhet të dini për të qenë sa më bukur këtë verë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha