Trump hap platformën e tij të mediave sociale: S'mund t'i kyçet goja presidenti tuaj të preferuar

21 Tetor, 10:49

Pasi u dëbua në janar nga Twitter, Facebook dhe YouTube i akuzuar për nxitje të dhunës, Ish-presidenti amerikan Donald Trump duket se nuk dorëzohet lehtë.  Për të kundërshtuar veprimin e gjigantëve te teknologjisë së rrjeteve sociale, Trump do të lançojë aplikacionin e tij të mediave sociale, "TRUTH Social" (E vërteta sociale).

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha