Turizmi patriotik, bashkëpunimi mes Shqipërisë dhe Kosovës flet Ruzhdi Kurtishaj

22 Korrik, 19:33

Në lidhje skype për Report TV kreu i shoqatës së turizmit ne Kosovë, Ruzhdi Kurtishaj.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha