Turqia kundër anëtarësimit të Finlandës dhe Suedisë në NATO

13 Maj, 15:33

Presidenti turk, Rexhep Tajip Erdogan, bëri të ditur sot se vendi i tij nuk e përkrah anëtarësimin e Finlandës dhe Suedisë në NATO.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha