U dënua me 2 vite burg, momenti kur policia shkon në banesën e Adriatik Llallës për ta arrestuar

22 Shtator, 20:36 | Përditesimi i fundit: 2021-09-22 22:06:50

Policia ka shkuar të arrestojë në shtëpi ish-kryeprokurorin Adriatik Lallën mbrëmjen e sotme, pas kërkesës së SPAK për të ezekutuar vendimin e dhënë për dënimin me 2 vite burg. Efektivët e policisë ndodhen në brendësi të banesës së Adriatik Llallës dhe po kryejnë kontrollet.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha