U shemb krateri vullkanit, ngjyrat magjike të llavës dhurojnë spektakël! Momenti kapet nga fotografi islandez, mos e humbisni

28 Nëntor 2021, 09:35

Pamja mahnitëse e shembjes së kraterit vullkanik Fagradalsfjall në Islandë i ka magjepsur të gjithë. Momenti i veçantë është kapur dhe shpërndarë nga fotografi Hörður Kristleifsson.

Kombinimi i ngjyrave të llavës, teksa shemben buza e kraterit i ka bërë të gjithë që të rishpërndajnë videon, duke e bërë një nga më viralet e momentit.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha