Ukrainë, NATO shton forcat dhe mjetet luftarake! Pushtim rus? Stoltenberg: Mbrojmë aleatët e rrezikuar! SHBA dhe Britani tërheqin një pjesë të stafit diplomatik

24 Janar, 16:32

Aleanca e Atlantikut të Veriut ka nisur instalimin e trupave ushtarake në Ukrainë, nga frika e pushtimit të vendit nga Rusia. Jens Stoltenberg u shpreh i gatshëm për të ndihmuar çdo aleat në nevojë, ndërsa SHBA e Britania kanë nisur tërheqjen e stafit në ambasadat e Kievit

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha