‘Unë jam malësor’ Historia e zvicerianit që braktisi vendin e tij për të jetuar në alpet shqiptare

25 Maj, 12:07

Ueli Landolt nga Cyrihu i Zvicrës jeton prej vitesh në Shqipëri.  Ai ‘braktisi’ vendin e tij për të qëndruar në Alpet shqiptare. Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” Ueli tregoi më tepër për jetën e tij dhe vendimin për të jetuar këtu:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha